Cena: 39,90 zł

(zawiera VAT 5%)

Dzień zero

Baldacci David

Wydawca:

WAB

ISBN:

978-83-280-0908-0

EAN:

9788328009080
   

Oprawa:

MIĘKKA

Ilość stron:

560

Wymiary:

123 x 195 mm

Rok wydania:

2014
   

Dostępność:

NIEDOSTĘPNA
 

Kategoria:

THRILLER

Pierwsza część nowego bestsellerowego cyklu Davida Baldacciego!
Nowy bohater - podobno najlepszy agent w amerykańskiej armii - na tropie niebezpiecznego spisku.John Puller jest agentem Wojskowego Wydziału Śledczego i otrzymał rozkaz, by zbadać sprawę makabrycznego zabójstwa. Pułkownik wywiadu Matthew Reynolds został zamordowany wraz ze swoją żoną i dwojgiem nastolenich dzieci.
Puller błyskawicznie dociera na miejsce, do sennego miasteczka w Wirginii Zachodniej, i ku swemu zdumieniu odkrywa kolejne zwłoki - policjant pilnujący miejsca zbrodni został powieszony.
Wojskowy agent rozpoczyna śledztwo, współpracuje z miejscową policjantką, Samanthą Cole, piękną i niezależną kobietą. Ten raczej niedobrany duet trafi wkrótce na coś znacznie większego i poważniejszego: historię jak ze złego snu, spisek, który może wywołać niewyobrażalne skutki.
Nastoletnie rodzeństwo także nie miało widocznych na pierwszy rzut oka obrażeń. Być może oboje zostali zabici strzałem w plecy. Ale ich rodzice na pewno nie zginęli tutaj. Rozbryzgi krwi byłyby widoczne w całym pokoju. Musieli zostać zamordowani gdzieś w głębi domu, a ich ciała później przeniesiono i ułożono na kanapie, jakby cała rodzina siedziała przed telewizorem. Nie było to normalne. Ale przecież nikt normalny nie zamordowałby całej rodziny.
Zrobił to ktoś chory albo pozbawiony skrupułów zawodowiec. O ile nie sprowadzało się to do tego samego.