Cena: 42,00 zł

(zawiera VAT 5%)

Masoneria Polska 2020. Na rozdrożu historii

Krajski Stanisław

Wydawca:

WYDAWNICTWO ŚW. TOMASZA Z AKWINU

ISBN:

978-83-86535-91-0

EAN:

9788386535910
   

Oprawa:

MIĘKKA

Ilość stron:

350

Wymiary:

145 x 205 mm

Rok wydania:

2020
   

Dostępność:

DOSTĘPNA
 

Kategoria:

HISTORIA

Masoneria 2020. Na rozdrożu historii najnowsza ksiażka Stanisława Krajskiego
Masoneria Polska to tylko fragment organizacji masońskich na świecie . Poprzez posiadany kapitał , usadowienie w kręgach władzy , sterowanie wyborami w państwach demokratycznych zachodu oraz kierowaniem poprzez swoje wpływy działaniami finansowymi państw, masoneria faktycznie sprawuje światową władzę i jest tylko od krok od całkowitego opanowania , a właściwie stworzenia nowego światowego rządu , który działa nieformalnie w cieniu, z tylnych rzędów .
Stanisław Krajski przedstawia genezę powstania organizacji masońskich, ich rolę w przełomowych wydarzeniach jakie miały miejsce w dziejach współczesnego świata. Ukazuje także walkę masonerii z Kościołem Katolickim, który traktowany jest przez masonów jako podstawowa przeszkoda przed całkowitym przejęciem władzy
Na podstawie najnowszych wydarzeń takich jak wszystkie ruchy pseudo- ekologiczne , zajmujące się pozorowaną walką ze zmianami klimatycznymi, masoneria wywiera coraz większy wpływ na podporządkowanie ludzkości swoim celom .
Czy walka z koronawirusem , nie służy do całkowitego wyparcia wpływów Kościoła Katolickiego? Czy epidemia nie stała się doskonałym pretekstem do zachwiania wiary ludzi w Jezusa Chrystusa ?