Cena: 59,99 zł

(zawiera VAT 5%)

Japońska sztuka równowagi

Kaki Okumura

Wydawca:

CZARNA OWCA

ISBN:

978-83-8252-900-5

EAN:

9788382529005
   

Oprawa:

TWARDA

Ilość stron:

240

Wymiary:

139 x 209 mm

Rok wydania:

2024
   

Dostępność:

DOSTĘPNA
 

Kategoria:

FILOZOFIA
PSYCHOLOGIA

Poznaj sztukę Wa - japoński sposób na długie, radosne, udane życie!
Wa, czyli harmonia, to główna zasada, na której opiera się japońskie przekonanie, że dobrze żyje ten, kto żyje w równowadze. W niniejszej książce ekspertka w dziedzinie wellness Kaki Okumura opisuje praktyczne zastosowanie i podstawy psychologiczne tej sztuki, a także zdradza japońskie sekrety dotyczące zdrowia, dzięki którym każdy człowiek w dowolnym momencie życia może poprawić i podtrzymać swój fizyczno-psychiczny dobrostan. Jej metoda wprowadzenia wa do życia opiera się na czterech filarach: odżywianiu, ruchu, odpoczynku i relacjach społecznych.
Sztuka Wa to rozwiązanie holistyczne pozwalające odzyskać witalność we wszystkich aspektach życia. Wdrażając ją w swoją codzienność, nie musisz narzucać sobie ograniczeń ani polegać na sile woli, a jej proste i ponadczasowe zasady umożliwią ci długoterminową i bezwysiłkową poprawę zdrowia i samopoczucia.
Ta książka zrewolucjonizuje twój sposób dbania o siebie oraz pomoże odnaleźć spokój, poczucie spełnienia i zadowolenie z życia.
Pięknie ilustrowany przewodnik prezentujący cztery filary japońskiego stylu życia: odżywianie, ruch, odpoczynek i relacje społeczne.