Cena: 35,69 zł
54,90 zł

(zawiera VAT 0%)

Jad Meduzy

Cussler Clive, Morrison Boyd

Wydawca:

WYDAWNICTWO AMBER

ISBN:

978-83-241-835-00

EAN:

9788324183500
   

Oprawa:

MIĘKKA

Ilość stron:

364

Wymiary:

135 x 205 mm

Rok wydania:

2024
   

Dostępność:

DOSTĘPNA
 

Kategoria:

THRILLER

Najnowszy bestseller Wielkiego Mistrza Przygody z cyklu "Oregon".Juan Cabrillo i załoga jego statku "Oregon" - elita weteranów wojskowych i byłych agentów CIA - w wyścigu z czasem, by zapobiec zagładzie całego kontynentu.Przerażająca ostatnia wola miliardera. Bezlitosny terrorysta. Zabójczy jad."Oregon" spieszy na ratunek statkowi badawczemu na morzu Timor. Na miejscu tragedii Juan Cabrillo znajduje obezwładnioną paraliżem załogę - nikt nie jest w stanie ani ruszać się, ani mówić. Wśród ofiar nieznanej broni chemicznej jest członek jego Korporacji.
Niedługo potem zostaje sparaliżowana prawie cała ludność australijskiego miasteczka. Są też ofiary śmiertelne. Po tym ataku Juan Cabrillo już wie, że musi powstrzymać globalne niebezpieczeństwo.
W morderczym pościgu kapitan użyje wszystkich swoich legendarnych umiejętności, forteli i rodzajów broni, by wytropić sprawców tych zbrodni i udaremnić zamach zagrażający całej populacji Australii. Jego poszukiwania prowadzą do rzymskiej tajemnicy sprzed 2000 lat, która da szansę zdobyć antidotum na paraliżującą toksynę, zanim liczba ofiar sięgnie milionów.