Cena: 44,80 zł

(zawiera VAT 5%)

Szpieg

Cussler Clive, Scott Justin

Wydawca:

WYDAWNICTWO AMBER

ISBN:

978-83-241-4935-3

EAN:

9788324149353
   

Oprawa:

MIĘKKA

Ilość stron:

400

Wymiary:

130 x 205 mm

Rok wydania:

2014
   

Dostępność:

DOSTĘPNA
 

Kategoria:

SENSACJA
THRILLER

Walka wywiadów w przededniu pierwszej wojny światowej to tło nowej powieści sensacyjnej Cliva Cusslera. Tajemnicze "samobójstwo" genialnego amerykańskiego konstruktora, budzi podejrzenia jego rodziny , które zostają potwierdzone przez śledczych agencji detektywistycznej .
Isaac Bell musi rozwiązać przerażającą szpiegowską intrygę; w przeciwnymrazie świat ogarnie totalny konflikt.Rok 1908. Świat zmierza ku wojnie. Trwa wyścig w konstruowaniu nowych potężnych pancerników.Kiedy genialny amerykański konstruktor dział okrętowych popełnia samobójstwo,jego córka zwraca się do legendarnej agencji detektywistycznej. Nie wierzy,że ojciec targnął się na życie. Isaac Bell, najlepszy śledczy agencji, szybko potwierdza jej podejrzenia. A kolejne zagadkowe zgony wskazują jasno, że ktoś zamierza zniszczyć największe umysły konstruktorskie Ameryki.
Lecz to dopiero początek. Wkrótce Bell odkryje ściśle tajny projekt i zmierzy się z niemieckimi, japońskimi i brytyjskimi szpiegami podczas najbardziej ryzykownejoperacji. Stawką jest przyszłość jego kraju. i los świata.