Właścicielem hurtowni internetowej www.wol.pl jest firma Wolumen I. Jabłoński, K. Salamoński, A. Śliwowski SP. J. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 15/17 działająca na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr KRS: 0000082069, NIP: 521-03-29-743, REGON: 010254543

 1. Współpraca
 2. W celu nawiązania współpracy z hurtownią książek Wolumen prosimy o dostarczenie faksem (22-631-94-36) kserokopii następujących dokumentów:
  -zaświadczenie o dokonaniu wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub wpisu KRS
  - decyzji o nadaniu NIP
  - zaświadczenie nadania numeru identyfikacyjnego REGON
  Kopie wymaganych dokumentów można przesłać drogą mailową na adres: ehurtownia@wol.pl

 3. Rejestracja
 4. Rejestracji nowych użytkowników serwisu internetowego dokonuje administrator systemu. Wszystkich zainteresowanych współpracą w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny (telefon 22-631-94-36) lub drogą elektroniczną na adres ehurtownia@wol.pl lub wspolpraca@wol.pl. Po weryfikacji danych otrzymają Państwo dostęp do transakcyjnego obszaru serwisu. Klient nie może przekazywać parametrów logowania osobom trzecim. Maksymalny czas rejestracji trzy dni robocze.

 5. Zamówienia
 6. Aby złożyć zamówienie w hurtowni www.wol.pl klient musi być zalogowany. Po zatwierdzeniu zamówienia klient otrzyma automatyczne potwierdzenie zamówienia na Konto pocztowe podane przy rejestracji. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu na koncie bankowym Wolumen Sp. J. wpłaty stanowiącej równowartość zamówienia. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem dostępności wszystkich zamawianych towarów. Jeżeli część towarów nie jest dostępna , klient jest o tym niezwłocznie informowany telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.   Klient może zmienić lub wycofać swoje zamówienie do momentu zrealizowania wysyłki przez Wolumen Sp. J. Zamówienie zostanie wysłane na adres wysyłkowy podany przy składaniu zamówienia.

 7. Ceny
 8. Ceny podane w serwisie www.wol.pl zawierają podatek VAT i są wyrażone w złotych polskich. Ceny hurtowe są dostępne po zalogowaniu i wiążące w chwili składania zamówienia przez klienta. Cenami promocyjnymi jest objęta ograniczona ilość danego towaru i realizacja zamówień odbywa się według kolejności wpływania zamówień, aż do wyczerpania zapasów towarów objętych promocją .Hurtownia książek Wolumen zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych bądź wprowadzenia w nich zmian.

 9. Dostawy/ Płatności
 10. Klient, przy składaniu zamówienia może wybrać sposób dostawy Przesyłka kurierska OPEK – czas dostawy 1-2 dni -    przedpłata na konto – koszt dostawy 15 zł - zamówienie , którego wartość przekroczy 450 zł jest dostarczane na koszt dostawcy -    minimum logistyczne 250 zł b) Odbiór osobisty - przedpłata na konto - płatność gotówkową przy odbiorze

 11. Reklamacje
 12. Reklamacji nie uwzględniamy. W przypadku otrzymania przesyłki, której zawartość jest niezgodna z zamówieniem prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Klient nie powinien odbierać przesyłki uszkodzonej . Odebranie takiej przesyłki przez klienta odbywa się na jego odpowiedzialność.

Zapewniamy:
- atrakcyjne warunki współpracy
- rabaty, terminy płatności
- profesjonalną obsługę i pomoc w doborze tytułów zgodnie z profilem danej księgarni

UWAGA:Klienci indywidualni mogą składać zamówienia na adres: sklep@kanon24.pl.  Zamówienie zostanie przekazane do firmy „Kanon” ściśle współpracującej z naszą hurtownią. Księgarnia „Kanon” świadczy usługi w zakresie sprzedaży detalicznej.