Cena: 49,99 zł

(zawiera VAT 5%)

Dowód na życie po życiu.7 powodów by wierzyć w życie po śmierci

Raymond A. Moody, Paul Perry

Wydawca:

PRÓSZYŃSKI I S-KA

ISBN:

978-83-8352-303-3

EAN:

9788383525303
   

Oprawa:

MIĘKKA

Ilość stron:

328

Wymiary:

135 x 210 mm

Rok wydania:

2024
   

Dostępność:

NOWOŚĆ
 

Kategoria:

PSYCHOLOGIA
RELIGIE

Po pięćdziesięciu latach badań nad doświadczeniami z pogranicza śmierci, doktor Raymond Moody przedstawia światu swoją odpowiedź na pytanie, które nurtuje ludzkość od wieków: Co się dzieje, gdy umieramy?
"Dowód na życie po życiu" to owoc badań nie tylko nad doznaniami z pogranicza śmierci, ale i współdoznaniami - sytuacjami, gdy przeżycia dotyczą nie jednej, ale większej liczby osób. Zdaniem autora właśnie takie doświadczenia dostarczają obiektywnych dowodów na to, że świadomość istnieje poza mózgiem, a więzi oparte na miłości mogą trwać nawet po śmieci ciała.
Raymond A. Moody to amerykański psycholog i lekarz, wiodący autorytet w dziedzinie zjawisk z pogranicza śmierci, które bada od kilkudziesięciu lat. Autor kilku książek, w tym przełomowej "Życie po życiu", której pierwsze wydanie ukazało się w 1975 r. Uzyskał tytuł doktora medycyny na Medical College of Georgia, doktora psychologii na University of West Georgia oraz doktora filozofii na University of Virginia.
Paul Perry jest współautorem kilku bestsellerów "New York Timesa", poświęconych tematyce życia po życiu. Jest także filmowcem dokumentalnym. Ukończył Arizona State University i Antioch University.